BURADASINIZ :

KURUMSAL

YARDIMCI MENÜ
1969 yılında Superfunk adı altında kurulan firmamız Superfunk , Zendar markalarını Yes Oto Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde toplayarak kendi binasında faaliyetlerine devam etmektedir. Oto Aksesuarları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, sürekli daha iyiye daha güzele ulaşmayı amaçlayan ve mükemmelliği hedefleyen bir işletme kürtürünü benimsemektedir.
 
Yoğun rekabetlerin yaşandığı günümüz pazarlarında, rekabetin altın kuralı daha kaliteli mal ve hizmet üretebilmektir. Verimliliği ve üretimi arttıran, kaliteyi  hedef alan tecrübeli yönetimimiz Türkiye'de ve Yurt Dışında ürünlerimizin İmalatı, satışı ve ihracatını yıllardır "dürüst ve ciddi" hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. iç piyasada sirkülasyonu hızlı olan malları talepleriniz doğrutusunda sağlamaktayız. Ayrıca Avrupa, Balkan Ülkeleri Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine İhracatlarımızı sürdürmekteyiz
 
Superfunk ve Zendar adı altındaki markalarımız tescilli olup firmamıza aittir. Sloganımız Kaliteyi ucuza satmak ve iyi hizmet vermektir. 
 
Siz sayın müşterilerimizin ürünlerimizi taklitlerinden ayırt etmenizi taktirlerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.